Image is not available

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Емаил

+389 2 24 40 005

контакт

7AM - 10PM

Работни Време

Понделник - Петок

Сабота - Недела

10AM - 10PM

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available

SPA

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

ЗА НАС

Спортскиот центар Synergy Fitness & Spa е отворен на 21.01.2015. Центарот е опремен со најсовремени апарати и технологија кои ќе Ви озвозможат совршен тренинг и загарантирана релаксација.

Фитнес салата е со дневна светлина, пространа, со висина поголема од стандардната, професионална вентилација, опремена со комплетната и најсовремена програма на TECHNOGYM. За Вас се грижат високо квалификувани инструктори и тренери кои ќе Ви помогнат да го постигнете саканиот резултат.

 

Услуги

 • Фитнес

  Фитнес
  Фитнес салата е со дневна светлина, пространа, со висина поголема од стандардната, професионална вентилација, опремена со комплетната и најсовремена програма на TECHNOGYM. PURESTRENGTH, ELEMENT +, GROUP CYCLE, KINESIS, SELECTION MED, EXCITE +, OMNIA …

  Read more

 • Групни Активности

  Групни Активности
  Покрај фитнес салата, центарот содржи и две сали. Голема со дневна светлина, пространа обезбедена со најмодерни акцесоари за сите видови на групни активности, со мултимедијален систем и помала сала со истите услови и GROUP CYCLE палета на TECHNOGYM за часови по спининг....

  Read more

 • Спа

  Спа
  Одличен начин да заборавите на стресот и акумулираниот замор од работниот ден . Место за опуштање и смирување. Сауната е идеална вежба за срцето , парната бања зрачи топлина околу 45 ° С при влажност на воздухот блиску до 100% – најдобри услови за регенерација, инфрацрвената....

  Read more

 • Масажи и Третмани

  Масажи и Третмани
  Најстарите методи за лекување . Со масажата телото се опушта , се раздвижуваат стегнатите мускули , се смирува нервниот систем , се намалува напнатоста . Долготрајното седење на столица , неправилното...
 • Кафетерија

  Кафетерија
  Нашиот центар има и модерно опремена кафетерија се со цел да ги задоволи потребите на нашите клиенти. Пријатниот амбиент плени за еден пијалок пред, после или за време на напорен тренинг..
 • Катна Гаража

  Катна Гаража
  Мапа за пристап до катната гаража, три зони за пристап, од главната врата, бизнис центарот и од катната гаража, сите три зони за пристап се со опција скали или лифт.

  Промоции

  • 3 месечна карта Групни Активности

   3 месечна карта Групни Активности
   Јули
   Фитнес карта за 2 месеци (50% попуст) = 3000 мкд
  • Акупресура и Медицинска масажа

   Акупресура и Медицинска масажа
   Секој Вторник
   Акупресура и Медицинска масажа = 1.000 мкд
   Редовна Цена = 1.400 мкд
  • Релакс Масажа

   Релакс Масажа
   Релакс Масажа
   пакет од 3 = 2.400 мкд

   Synergy Fitness & Spa

   Најнови вести

   Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

   Работно време

   Понеделник:   07:00 - 22:00
   Вторник:          07:00 - 22:00
   Среда:              07:00 - 22:00
   Четврток:        07:00 - 22:00
   Петок:               07:00 - 22:00
   Сабота:            10:00 - 22:00
   Недела:           10:00 - 22:00

   Кантакт

   • 02 24 40 025 | 02 24 40 005
   • www.synergyfitness.com.mk
   • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
   • ул. Владимир Комаров бр. 11а (до Пиом)(ул. 23 Октомври)